Favori Video - En favori videoları izleyin!
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Zahide ile Yetiş Hayata 13.01.2014 / Bayat Ekmekleriniz İçin Bayat Ekmek Böreği Tarifi.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Üzgünüz, sadece kayıtlı kullanıcılar çalma listesi oluşturabilir.
URL


Yayın Tarihi
Ekleyen Favori Video
Kategori: Eğlence
1 İzlenme

Açıklama

Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır...

Meltem AÇIKEL'den evlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak püf noktaları...Bayat ekmeklerinizi değerlendirebileceğiniz bayat ekmek böreği tarifi...Çay lekesi olan kıyafetlerinizi nasıl temizlemelisiniz? Ütü yaparken pantolonunuz parladıysa ne yapmalısınız?


Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana’ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. \"Allah’ın emir ve yasaklarına uyan” demekmiş Zahide’nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun oldu.
Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.
TV8 'de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiyeyi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı.

İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.

TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında \"Genç Gözüyle Tartışma\" , \"İnternet TV\", \"Türk Site\", \"Gün Başlıyor\", \"Şans Karesi\" ve \"İzlenimler\" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlar yapmıştır.
Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon Doktorum Programını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV'de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yaptı.
Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı.
Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı.
https://www.facebook.com/pages/Zahide- Yetiş
https://www.facebook.com/zahideileyetis hayata
https://plus.google.com/107180962871782 539888/posts?pageId=109195047094158542712
http s://twitter.com/ZahideYetisAtv
https://twitter .com/ZahideYetis

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS